W ostatnich tygodniach Barcelona była mocno łączona z Joshuą Kimmichem, a plotki te nasiliły się jeszcze bardziej, gdy ogłoszono, że Hansi Flick będzie ich kolejnym menedżerem. Jak się okazuje, Koszulka piłkarska Burnley w przeciwnym kierunku do Bawarii może powędrować pomocnik Frenkie de Jong.

Według Bild (via Sport), Bayern ponownie zainteresował się de Jongiem, którego przyszłość jako zawodnika Tanie Koszulki piłkarskie Bayern Munich dzieci Barcelony była w ostatnich miesiącach pod lupą. Barcelona chce przedłużyć jego kontrakt, który wygasa w 2026 roku, ale jak dotąd nie zaplanowano żadnych rozmów, co doprowadziło do tego, że szefowie klubu rozważają ewentualną sprzedaż.

Męski Sprzęt Piłkarski

Flick uważa jednak de Jonga za ważną postać w swoim zespole i wolałby, aby do sprzedaży nie doszło. Wierzy, Tanie Koszulki piłkarskie Bayern Munich damskie że Holender będzie bardzo wartościowym zawodnikiem, na którym będzie można polegać.

Zobaczymy, jak sytuacja de Jonga rozwinie się latem. Najprawdopodobniej nic się nie wydarzy, biorąc pod uwagę, że Flick - i sam zawodnik - nie chcą odejścia z Barcelony.